Nový web STL a přístup k obsahu pro registrované členy

Nový web STL a přístup k obsahu pro registrované členy

7. 1. 2020 Ostatní

V listopadu jsme spustili nové webové stránky. Web umožňuje přímou registraci do Společnosti pro transfuzní lékařství pro nové členy. Členové STL získají přístup k odborným a dalším informacím v neveřejné části webu.

Vážení členové Společnosti pro transfuzní lékařství,

od 7. listopadu 2019 jsme pro vás zprovoznili nové oficiální webové stránky naší odborné společnosti. Stránky jsou na stejné adrese, tedy http://www.transfuznispolecnost.cz/.

Kromě nové grafiky jsme upravili i strukturu obsahu stránek.

Dárcům krve a široké veřejnosti je určena poslední záložka v hlavním menu „Dárci krve“. Zájemci o dárcovství zde naleznou časté dotazy a odpovědi na ně. Během příštích týdnů na web implementujeme chatbota, tedy automatizovaného robota, který dovede okamžitě odpovídat dárcům na typické otázky.

Odborné informace jsou členům naší společnosti dostupné v neveřejné části webu pod odkazem “Pro přihlášené“. Tato část bude plněna informacemi určenými výhradně členům naší odborné společnosti. V tuto chvíli jsou v této části dostupné Zápisy ze schůzí výboru STL a SLS, přednášky z odborných konferencí a diskuze. Ta bude sloužit ke zjištění názorů členské základny k vybraným tématům.

Jak získat přístup k obsahu Pro přihlášené:

1) Nejprve je potřeba být registrovaným členem STL. Pokud dosud členem nejste, a máte zájem o členství, vyplňte online přihlášku zde. O Vašem přijetí rozhodneme na příští schůzi výboru. Na základě Vašeho přijetí výborem následně obdržíte od ČLS JEP platební pokyny pro úhradu členského poplatku.

2) Po otevření stránky Pro přihlášené se zobrazí přihlašovací formulář webu prolekare.cz/prosestru.cz, jehož databáze je k přihlášení využívána.
Prosíme nové členy, aby pro registraci do STL a poté i pro registraci na proLékaře.cz, použili totožnou emailovou adresu.

3) Pokud na webu proLékaře.cz nebo proSestru.cz nemáte registraci, je potřeba si ji nejprve vytvořit. Prosíme, následujte instrukce na této stránce.
Pokud jste již členem STL, a na proLékaře.cz dosud registraci nemáte, použijte prosím stejný email, na který je vedena Vaše registrace v ČLS JEP.

4) Poté se vrátíte na naši stránku Pro přihlášené a přihlásíte se stejným přihlašovacím jménem (emailem) a heslem, které používáte na webu proLékaře.cz/proSestru.cz. Při prvním vstupu nového člena STL na stránku Pro přihlášené se objeví hláška k vyčkání, až Váš přístup potvrdí administrátor webu STL, paní sekretářka Radka Korbová. Ta Vám potvrdí přístup na základě informace od ČLS o zaznamenané úhradě členského příspěvku. Na registrační e-mail vám přijde potvrzení o schválení přístupu.
Mějte prosím strpení, potvrzení provedeme v řádu několika dnů.

5) Od této chvíle již budete mít přístup do záložky Pro přihlášené. Po přihlášení se Vaše jméno a příjmení objevuje v navigační liště vpravo nahoře za ikonkou v kroužku, tím poznáte, že jste přihlášeni a můžete na odkazy ze sekce Pro přihlášené. Po přidělení ID uživatele administrátorem se navíc zobrazí za jménem i příjmením Vaše číselné ID od členské evidence ČLS JEP.

Doufáme, že se Vám nový web bude líbit a že informace, které na něm budete hledat, pro Vás budou přehledné a snadno dostupné.

Za výbor STL
plk. MUDr. Miloš Bohoněk, Ph.D.

předseda